IMA IBORN78F SHALLOW 78MM 8,5GR MAKET YEM
1.200,00 TL
127,90 TL'den başlayan taksitlerle alabilirsiniz. Taksit Seçenekleri
Stok Kodu
IMAIBRN-78F
Garanti Süresi
24 Ay
Fiyat
1.000,00 TL + KDV
Seçenek1
★ %100 ORİJİNAL GARANTİ ★ AYNI GÜN ve ÜCRETSİZ KARGO 1499 TL
Ima iBorn 78F Shallow
Ima'nın "doğuştan" gelen tüm tecrübesi ve yenilikçi ruhu, şimdi LRF ve Light Spin avcıları için daha kompakt bir gövdede hayat buluyor. Ima iBorn 78F Shallow, büyük abisi 118F'in tüm teknolojik üstünlüklerini, daha küçük ve daha çok yönlü bir pakette sunuyor.
Yeni Nesil Aksiyon, Finesse Boyut iBorn 78F, standart sığ su sahtelerinden çok daha fazlasını vaat eder. 78mm'lik boyutu, onu hem tuzlu hem de tatlı sudaki birçok avcı için ideal bir hedef haline getirir.
Eğer LRF ve Light Spin avlarınızda, teknolojik, farklı aksiyonlar yapabilen ve kanıtlanmış Ima kalitesine sahip yeni nesil bir sığ su sahtesi arıyorsanız, iBorn 78F Shallow takım çantanızın yeni yıldızı olacaktır.
Boy (mm):78
Yüzüş Derinliği (cm): 10 - 40
Aksiyon: Wobble+Roll
İğne#: 6
Halka#: 3
Kalitenin adresi ima
Güzel bir yüzüş güzel mesafe muhteşem renkler tek kelime ile şaheser
A... Ö... | 06/11/2025
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Neden BalıkSaati'nden Almalısınız?
  • Hızlı ve Güvenli Kargo: 14:00'a kadar verilen siparişlerde aynı gün kargo fırsatı.
  • Kargo Avantajı: 1499 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
IMA IBORN78F SHALLOW 78MM 8,5GR MAKET YEM ✓ IMA IBORN78F SHALLOW 78MM 8,5GR MAKET YEM şimdi BalıkSaati'nde! En uygun fiyat, hızlı kargo ve güvenli alışveriş avantajıyla online satın almak için hemen tıklayın. IMAIBRN-78F